RTT05473JTP
MFR.Part #
RTT05473JTP
JLCPCB Part #
C104351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS