RTT05360JTP
MFR.Part #
RTT05360JTP
JLCPCB Part #
C104262
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS