RTT05300JTP
MFR.Part #
RTT05300JTP
JLCPCB Part #
C104205
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS