RTT029310FTH
MFR.Part #
RTT029310FTH
JLCPCB Part #
C11715
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS