RTT02913JTH
MFR.Part #
RTT02913JTH
JLCPCB Part #
C103188
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS