RTT02912JTH
MFR.Part #
RTT02912JTH
JLCPCB Part #
C11865
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS