RTT029102FTH
MFR.Part #
RTT029102FTH
JLCPCB Part #
C103186
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS