RTT0286R6FTH
MFR.Part #
RTT0286R6FTH
JLCPCB Part #
C158969
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS