RTT027870FTH
MFR.Part #
RTT027870FTH
JLCPCB Part #
C158979
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS