RTT02685JTH
MFR.Part #
RTT02685JTH
JLCPCB Part #
C11858
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.8MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS