RTT024021BTH
MFR.Part #
RTT024021BTH
JLCPCB Part #
C881753
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS