RTT023482DTH
MFR.Part #
RTT023482DTH
JLCPCB Part #
C304999
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS