RTT022002DTH
MFR.Part #
RTT022002DTH
JLCPCB Part #
C304988
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS