RTT021004BTH
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT021004BTH
JLCPCB Part #
C525710
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS