RTT019313FTH
MFR.Part #
RTT019313FTH
JLCPCB Part #
C166083
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS