RTT018203FTH
MFR.Part #
RTT018203FTH
JLCPCB Part #
C158331
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS