RTT01565JTH
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT01565JTH
JLCPCB Part #
C166398
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 25V 5.6MΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS