RTT01130JTH
MFR.Part #
RTT01130JTH
JLCPCB Part #
C158818
Description
-55℃~+125℃ 13Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS