RTT011000FTH
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT011000FTH
JLCPCB Part #
C158874
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS