RTH2539R0FTE
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTH2539R0FTE
JLCPCB Part #
C914027
Package
2512
Description
2W 39Ω ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS