RTA03-4D180JTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTA03-4D180JTP
JLCPCB Part #
C458684
Package
0603x4
Description
18Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS