RTA02-4D202JTH
MFR.Part #
RTA02-4D202JTH
JLCPCB Part #
C881741
Package
0402x4
Description
2kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS