RTA02-2D102JTH
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTA02-2D102JTH
JLCPCB Part #
C723774
Package
0402x2
Description
1kΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS