RLT20R120FTE
MFR.Part #
RLT20R120FTE
JLCPCB Part #
C5141200
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS