RAT023300FTH
MFR.Part #
RAT023300FTH
JLCPCB Part #
C5139567
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS