RAT021002DTH
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RAT021002DTH
JLCPCB Part #
C5139671
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS