LR4527-25R120FA
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR4527-25R120FA
JLCPCB Part #
C2681019
Package
4527
Description
-55℃~+170℃ 120mΩ 5W ±1% ±50ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS