LR2512H-23R030F2
MFR.Part #
LR2512H-23R030F2
JLCPCB Part #
C2991305
Description
-55℃~+170℃ 30mΩ 3W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS