LR2512-23R0075F4
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR2512-23R0075F4
JLCPCB Part #
C304389
Package
2512
Description
3W 7.5mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±25ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS