LR2512-23R0015F4
MFR.Part #
LR2512-23R0015F4
JLCPCB Part #
C323806
Description
-55℃~+170℃ 1.5mΩ 3W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS