LR2512-22R068F4
MFR.Part #
LR2512-22R068F4
JLCPCB Part #
C154682
Description
2W 68mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±25ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS