LR2512-22R060F4
MFR.Part #
LR2512-22R060F4
JLCPCB Part #
C323804
Description
2W 60mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±25ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS