LR2512-22R030F4
MFR.Part #
LR2512-22R030F4
JLCPCB Part #
C304388
Description
2W 30mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±25ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS