LR2512-22R020F4
MFR.Part #
LR2512-22R020F4
JLCPCB Part #
C154677
Description
20mΩ 2W Alloy Resistor SMD ±1% ±25ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS