LR2512-22R0025F4
MFR.Part #
LR2512-22R0025F4
JLCPCB Part #
C2681064
Description
-55℃~+170℃ 2.5mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS