LR2512-21R200F4
MFR.Part #
LR2512-21R200F4
JLCPCB Part #
C323805
Description
1W 200mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS