LR2512-21R020F4
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR2512-21R020F4
JLCPCB Part #
C304383
Package
2512
Description
1W 20mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±25ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS