LR2010-21R020F2
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR2010-21R020F2
JLCPCB Part #
C154652
Package
2010
Description
1W 20mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS