LR2010-21R018F2
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR2010-21R018F2
JLCPCB Part #
C154651
Package
2010
Description
18mΩ 1W Alloy Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS