LR1206-21R024F4
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR1206-21R024F4
JLCPCB Part #
C154641
Package
1206
Description
1W 24mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS