LR1206-21R013F4
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR1206-21R013F4
JLCPCB Part #
C2681043
Package
1206
Description
-55℃~+170℃ 13mΩ 1W ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS