UJ3D06512TS
Extended
Manufacturer
Qorvo
MFR.Part #
UJ3D06512TS
JLCPCB Part #
C6006456
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+175℃ 1.7V@12A 12A 650V 80uA@650V 81A TO-220-2 SiC Diodes ROHS