UJ3D06506TS
Extended
Manufacturer
Qorvo
MFR.Part #
UJ3D06506TS
JLCPCB Part #
C7136803
Package
TO-220-2
Description
1.7V@6A 40uA@650V 650V 6A TO-220-2 SiC Diodes ROHS