UF4C120070K4S
Extended
Manufacturer
Qorvo
MFR.Part #
UF4C120070K4S
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2kV 1.37nF@800V 217W 27.5A 2pF@800V 37.8nC@15V 4.8V 91mΩ@12V - MOSFETs ROHS