QT49-36.000MAAJ-B
MFR.Part #
QT49-36.000MAAJ-B
JLCPCB Part #
C7330503
Description
-20℃~+70℃ 18pF 36MHz 80Ω ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS