QT49-27.000MAAE-B
Extended
Manufacturer
QST Products, LLC
MFR.Part #
QT49-27.000MAAE-B
JLCPCB Part #
C5715105
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 12pF 27MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS