QT49-22.1184MEEJ-B
Extended
Manufacturer
QST Products, LLC
MFR.Part #
QT49-22.1184MEEJ-B
JLCPCB Part #
C5849628
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 18pF 22.1184MHz 30Ω ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS