QT49-19.200MAAJ-B
Extended
Manufacturer
QST Products, LLC
MFR.Part #
QT49-19.200MAAJ-B
JLCPCB Part #
C5836012
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 18pF 19.2MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS