QT49S-5.0688MAAJ-T
MFR.Part #
QT49S-5.0688MAAJ-T
JLCPCB Part #
C5849790
Description
-20℃~+70℃ 18pF 5.0688MHz 80Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS