QT49S-36.000MAAJ-T
MFR.Part #
QT49S-36.000MAAJ-T
JLCPCB Part #
C6368127
Description
-20℃~+70℃ 18pF 36MHz 80Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS